OvGU Magdeburg – успешен партньор на FDIBA

В изпълнение на програмата си за интернационализация OvGU Magdeburg е успешен партньор на FDIBA от 2012 г. В класацията на EduRank „Best universities“ за 2022 г. той заема 169 мясато в света от общо 14,131 университета.

За нас е истинско удоволствие да ви споделим, че FDIBA предлада заедно с OvGU Magdeburg обучение за съвместни бакалавърски и магистърски степени по специалността „Информатика“.

„Радваме се да посрещаме годишно до 20 студенти от FDIBA в Университета “Ото фон Герике” Магдебург и вече се гордеем с над 80 издадени двойни дипломи.“ – Д-р Фабиан Нойхаус, ръководител на проекта FDIBA за OvGU

Опирайки се на този общ успех, се въведоха и съвместни степени по специалността „Стопанска информатика“.

Предлаганите програми във FDIBA:
Магистър 👉www.bit.ly/3oAPalY
Бакалавър 👉www.bit.ly/3cGN3du